Diskuse

Toto diskusní fórum je věnováno Panické poruše.
První panickou ataku jsem zažila v roce 2004. Tehdy pro mě musela přijet záchranka, protože jsem se úplně zhroutila. Točila se mi hrozně hlava, zvracela jsem, bušilo mi srdce a dokonce jsem na několik dní ochrnula na spodní končetiny.  Tehdy jsem byla přesvědčená, že umírám. Až později jsem se dozvěděla, že se jedná o panickou poruchu. Ataky jsem měla 2x až 3x týdně. Vždy, když to na mě přišlo, uklidnilo mě, když jsem si sedla k internetu a pročítala diskusní fóra. Ale časem se to na všech diskuzích zvrtlo na řeči o něčem jiném, než o panické poruše. Proto jsem před  lety založila toto fórum, které se věnuje jen této nemoci a ničemu jinému. Věřím, že za ta léta mnohým, kteří tuto diskuzi navštívili, byla k užitku. Prosím i nadále vkládejte všechny své poznatky, rady a tipy, jak se s touto zákeřnou nemocí vyrovnáváte právě vy. Ale zároveň prosím, abyste se neodchylovali od tématu, protože  příspěvky nesouvisející s PP odradí ty, kteří hledají na této diskuzi skutečnou podporu a pomoc. Věřím, že vzájemným předáváním si vlastních pocitů a zkušeností s touto nemocí spojených, se s ní dokážeme lépe vyrovnat.
Děkuji Všem Zuzka

50 929 reakcí na Diskuse

 1. DustyJitle napsal:

  $15,000 a month (30mins “work” lol): http://goto.iamaws.com/35000perweek36953

 2. Williamdag napsal:

  $200 for 10 mins “work?”: http://perkele.ovh/35000perweek21632

 3. Jarmila napsal:

  Ahoj Amarellko.
  Prosím Tě nevíš náhodou, jestli Zuzka ještě spravuje tyto stránky? Nikde jsem se nedopátrala, zda ještě píše do diskuze. Jedná se o odkazy nějakých zahraničních pisálků co
  vůbec nepatří k tématu PP….dalo by se s tím něco udělat třeba bloknout nebo hodit do spamu ?

  • Amarellka3 napsal:

   Ahoj Jarmilko,
   určitě podle mě stránky ještě spravuje, ale asi nemá tolik času, já jí to tady už psala, jestli by se nedaly zablokovat ty příspěvky ze zahraničí, jednu chvíli tady byly na celou stránku, ale Zuzka nic, tak nevím…

 4. JamesDub napsal:

  Make $200 per hour doing this: http://webhop.se/35000perweek14240

 5. Amarellka3 napsal:

  Ahojte,
  jak se máte při sobotě? Já jsem nějaká nachcípaná, tak doufám, že z jedné neschopenky nepřejdu do další, musím to o víkendu vyležet. Hezký den všem.

  • Jarda napsal:

   Ahoj Amarell, dnes je to zase dobré, tak aby se neřeklo, tak mně otekla nějaká šlacha u levého kotníku. Prosím tě, ty bys to mohla vědět. Můžu na Medrol vzít na bolest i Veral?

   • Amarellka3 napsal:

    Ahoj Jardo,
    studovala jsme teď SPC (souhrn údajů o přípravku) Veralu a Medrolu, jako teoreticky by se vzít spolu mohly, kontraindikace tam není, ale pak tam v jedné tabulce u Medrolu píší, že kombinace NSA (nesteroidních protizánětlivých léků, což je i Veral) spolu s Medrolem může častěji vést ke tvorbě vředů a krvácení ze zažívacího systému, tak trochu opatrná bych byla, možná si ještě raději zavolej do lékárny, kde jsou i o víkendu (pohotovostní lékárny). Držím palce, ať je lépe. A jaké bylo včera kino? Na čem jste byli?

    • Jarda napsal:

     Ahoj, děkuji za info. Já to beru jen při zánětech, což snad nebude tak časté. Při jednom druhu zánětu mně stačí ten Medrol , ale ty šlachy budou asi něco jiného, protože ten Medrol na toto moc nefunguje. Nebral bych to každý den, jen v případě nutnosti, tak by snad to krvácení nemělo nastat.
     To kino by tě asi nebavilo. Byl jsem na Spolu jsme silnější! Pak byla beseda s autorem filmu. Po všem jsme šli na jednu lávku přes řeku, kterou jsme osvětlili světlicemi a stroboskopy, zazpívali pár chorálů a šel jsem domů. Je z toho dobré video a fotky.
     Co jsi dnes dělala? Co to nachlazení, lepší?

     • Amarellka3 napsal:

      Tak pokud to budeš brát jen nárazově, tak asi ok, ale stejně bych se pro jistotu zeptala Dr., nebo v lékárně. Ale kontraindikace to není. A o čem to kino bylo? Tenhle název mi nic neříká. Ale jsem ráda, jestli jste to užili. Já se dnes flákám, jen jsem vyluxovala. Je mi docela blbě, tak stonám, v pondělí už fakt musím do práce, tak dnes nemůžu nikde trajdat, i když jsem potřebovala jít ještě nakoupit. A co děláš ty dnes? Hezký večer.

     • Jarda napsal:

      Ten film je o fotbalové Slavii. Je to dobře udělané. Výborní jsou dva invalidní fanoušci na vozíku a jejich hlášky. Například, jdeme dát někomu nakládačku. Obdivuji takové lidi, ač zcela hendikepovaní, jsou plni života.
      Jinak já toho taky dnes moc neudělal. Dvakrát jsem někam vezl kluka na fotbal, jinak leduji a koukám na TV střídavě s noťasem. Tam mám Digi TV, tak zvládám víc sportů najednou. Nudím se. My nepečeme cukroví, tak nemůžu ani vykrajovat 🙂 Dnes se od rána cpu. Je vidět, že se to lepší, ale … V úterý se jdu mrknout do nové práce, tak uvidím. Ve čtvrtek jsem tam byl na grilování, ale naštěstí jsem byl v pohodě, tak jsem spíš mluvil já. Majitel firmy mně řekl, že takových lidí jako jsem já, moc po ulici nechodí. Jinak je to práce, kterou jsem nikdy nedělal, ale měl bych to zvládnout.

     • Amarellka3 napsal:

      Ahoj Jardo,
      aha, tak ten film mi nic neříká. Já také obdivuji lidi, kteří dokáží přes svůj vážná hendikep žít naplno.
      A co kdybys s nějaký cukrovím přišel ty? 🙂
      Tak to budu v úterý moc držet palce, ať se ti v nové práci líbí, to nevadí, že jsi to nikdy nedělal, naučíš se nové věci a když píšeš, že je to něco, co zvládneš, tak to je fajn. A to jste měli v takové zimě grilování?
      Hezký večer.

     • Jarda napsal:

      Já a udělat těsto? 🙂 To by bylo jako v té reklamě, kde dělá chlapeček mamince k Vánocům kapra z těsta a dává tam všechny možné ingredience. Nebo Jak Pejsek a Kočička pekli dort.
      Grilováním jsem myslel přijímací pohovor 🙂
      Už je ti lépe? A co v noci, spíš?

     • Amarellka3 napsal:

      No já nevím, já myslela podle nějakého receptu, to by pak nebylo jako podle Pejska a Kočičky 🙂
      Jo aha, vidíš, jak jsem natvrdlá, já myslela, že jste někde měli grilovačku a že tě tam pozvali, abyste se seznámili. Tak to gratuluji, pokud chápu správně, že přijímací pohovor dobře dopadl.
      V noci jsem teď 2-krát spala, ale dnes zas nějak nemůžu usnout a jak ležím v posteli, tak si šíleně rvu vlasy a pak z toho mám výčitky. Lépe mi trochu je, akorát jsme v pátek musely vysadit Prosulpin, který mi pomohl, protože jsem po něm měla mléko, tak se trochu bojím, co bude dál, ale tak snad to nějak dám. Díky.

     • Jarda napsal:

      Se musím přiznat, že si taky rvu vlasy už od narození. Ale asi trochu jinak. Je to zlozvyk. Ve 25ti jsem měl vlasy do půli zad,krásný vlnitý. Nikdy jsem nebyl u kadeřníka a vlasy mám teď krátký. Taky mám na hlavě dvě místečka, kde jsem to přehnal a když se na ně soustředím,tak to vidím. Před půl rokem jsem našel fígl jak to razantně omezit. Já to ani nezaregistruji a najednou zjistím, že mám ruku ve vlasech. Já bych nemohl jen ležet a chtít usnout. Jak jsem ti už psal. Já bych v tom tichu musel pořád nad něčím přemýšlet a neusnul bych. Už ve dvaceti letech mně psycholožka řekla, že jsem vysoce senzitivní. Stále si promítám situace za celý den, přemýšlím, co jsem mohl udělat lépe, nebo si připravuji rozhovory, které mě čekají. Já mám problém, že chodím spát kolem druhé hodiny a ráno mě vzbudí rodina už půl šesté. Dávám si špunty do uší a podobně, ale když jsem nevyspalý, tak mám ty špatné stavy celý den. Jednou jsi tu napsala, že jsi puntičkář. Já na něco taky. Když něco dělám, tak musí vše sedět a vyvíjím, tak možná až moc zbytečné energie.Přemýšlím o všech situacích, které můžou nastat a hledám ke každé řešení. No, zabere to spoustu času. Dobře na to funguje Lexaurin. To je jedna z věcí proč mám PP. Neumím relaxovat. Dříve jsem měl koníčky a aktivity, při kterých jsem vypnul. Bohužel se to všechno sešlo tak, že už nemůžu být aktivní. Jedině v práci. Nic, jsem se nějak moc rozpovídal.:)

     • Amarellka3 napsal:

      Ahoj Jardo,
      tak to mě mrzí, že si taky vytrháváš vlasy, ale jak jsem pochopila, tak ty to děláš mimoděk, já to dělám proto, že mě něco v mozku "nutí" si je trhat a včera jsem to fakt totálně přehnala a mám obrovskou lysinu tak 10×12 cm na celém temeni.
      Ty jo, takže spíš tak málo? A proč tě rodina budí už v půl šesté? To vstávají tak brzy?
      S těmi myšlenkami tě chápu, já taky večer mívám milion myšlenek, které mě obtěžují, ale pak zas mám období, kdy mám v hlavě úplně prázdno.
      Mi právě Lexaurin nefunguje už, bavila jsem se o tom v pátek s Dr., že jsem na benzodiazepiny rezistentní.
      A aktivní nemůžeš být kvůli těm zánětům a bolestem?

     • Jarda napsal:

      Je mně líto, že si ty vlasy rveš až takto. Já je spíše zkracuji a s kořínky to vyrvu jen občas. To si docela hlídám, ale jen docela.
      Tak občas se vstáváme dříve do práce.
      U mě opravdu záleží jak vstanu z postele. Dnes mě z postele vyhnaly blbé myšlenky a od rána se necítím dobře. Pálí mě kůže a mám divné stavy.
      Máš pravdu, ty záněty jsou hrozné. Trošku více pohybu a hned je to tam. Dnes zkusím chvíli rotoped. I ty záněty ve mě vyvolávají strach kvůli práci. Prostě zamotaný kruh.
      Jak ti je dnes?

     • Amarellka3 napsal:

      Ahoj Jardo,
      to mě mrzí, že tě ráno vyhnaly blbé myšlenky, už je líp? Mě vyhnala kočka, ale naštěstí až v 10:30. Teď zdobím vánoční stromeček, měli jsme adventní oběd a slepovala jsem linecké a teď půjdu na pracny.
      No s těmi vlasy je to fakt děs, nejhorší je, že i když fakt chci přestat, tak se neovládnu. Já je právě rvu i s kořínky, proto blbě dorůstají.
      A dal jsi ten rotoped chvíli? Jak to po něm bylo?

     • Jarda napsal:

      Ještě jsem ho nedal. Byl jsem jen chvíli venku a hned se vrátil. Zítra bude určitě lépe. Od rána noha dobrá, tak asi ten Medrol zabral.
      Jéé linecké, to já asi nejraději, ještě když je trochu zvlhlé. Taková dobrá jednohubka. 🙂 Pracny se musí nechat dlouho uležet, aby změkly, myslím. Plněné rohlíčky taky nejsou úplně špatný.
      Já si někdy říkám, že snad kvůli těm vlasům budu nosit rukavice. Jinak tě chválím, jak jsi aktivní a makáš! Já myslel, že těch 19 koček máte venku. 🙂

     • Amarellka3 napsal:

      Venku je zima, co? Doufám, že se oteplí, i když má být ještě pod nulou. Linecké mám také ráda, ale nejraději mám Raffaelo kuličky, ty teprve budeme dělat + včelí úly, ale ty neděláme. Pracny jsme pekly minulý víkend.
      No já kvůli těm vlasům nosím na noc šátek a dříve i rukavice, ale co myslíš, jak přijde nutkání, tak vše letí na zem a já trhám a trhám 🙁
      My nemáme 19 koček, ale jen jednu, možná jsem tu psala, že jsme se staraly o 19 koček z ulice, ale většinu z nich jsme udaly do rodin a zůstalo jich tam jen 5 a ty chodíme krmit, ale nejsou naše, i když je máme pojmenované a mazlí se s námi, naše je jen ta jedna, kterou máme doma.

     • Jarda napsal:

      Teď jsem byl na balkoně a zima mně ani nebyla. Na krátké procházky je i zima příjemná. Už je mně lépe, tak to snad vydrží i celý příští týden.
      Ty jo, Raffaelo. Říkám, že jsi hrozně šikovná:) Pozor na vosy. Člověk nikdy neví, co z hnízda může vyletět.
      Držím palce, abys to nutkání překonala!!! Já když si je vyrvu i s kořeny, tak se vždy leknu, co jsem to udělal, tak s tím nějak pracuji a docela to uhlídám.
      Ten, kdo má rád zvířata, má rád i lidi! 🙂

     • Amarellka3 napsal:

      Tak to jsem ráda, že je ti lépe a moc ti přeju, aby ti to vydrželo nejen příští týden.
      Nejsem šikovná, mám na všechno recepty od mamky a ona mi pomáhá, já sama nic neumím, pečeme s mamkou a ségrou a dnes pomáhal i brácha.
      Já to nutkání už asi nepřekonám, mám to 23 let a zkoušela jsem na to všechno možné za léky, terapie… nikdy nic nezabralo, prostě budu pořád plešatá už :-(¨
      Hele někdy mám raději kočky, než některé lidi.
      Tak hezký večer a ať to zvládneš v té nové práci a je ti lépe.

   • Klára napsal:

    Jardo tady to noční přemítání mám taky, připravuju si hovory a řeč, ve finále to stejně proběhne úplně jinak… Každopádně jak začnu skládat řeč, je pak hrozně těžký usnout. Špunty nesnáším, potřebuju mít pocit, že vím, co se děje kolem. Byť v noci.
    Ruku ve vlasech mám taky mimoděk, netrhám ale škrábu se. Ovšem ne v práci, rozcuchala bych se, tam to ovládnu.
    Cukroví u vás nikdo nejí, ani děti, že nepečete?

    • Jarda napsal:

     Dobré ranko Klárko, cukroví dostáváme od rodičů a spřátelených osob, tak to máme bez práce. 🙂 Můj táta si ho dává i na mrazák a jí ho do léta. Letos mě Vánoce vůbec neberou. Nemám na nic náladu. Snad se to ještě změní. Mám koupené jen dva dárky. Po štědrém dnu budeme jezdit na povinné návštěvy a dělat další Vánoce na což se necítím a když bych řekl, že nepojedu a nebudu nikde přenocovávat, tak …

     • Klára napsal:

      Jardo to úplně chápu, povinné návštěvy ještě ok, ale bez přespání. Večer už chci mít svůj klid. Držím palce, ať to v klidu ustojíš.

     • Jarda napsal:

      Tak ono se to většinou zvrhne ve velký mejdan a paří se do rána. Většinou se sejde hodně lidí. Nejhorší je, že není úniku se někam zašít.

  • Klara napsal:

   Amarellko říkala dětská Dr, že je teď velká nemocnost… Tak snad budeš v pořádku. Zázvor a čaj s citronem si dej!
   Já dnes taky celkem ok, možná je jiný tlak nebo nevím .. dopo sme delali něco do školy, projekt se synem do přírodopisu na téma salmonela ☺️ , byla jsem běhat, odpo jsem zvládla cestu autem na sněhu k našim na dědinu na masáž a zpět. Minule se mi na masáži začlo dělat zle, tak sem měla trochu strach co dnes, ale dobrý. Tlaky v hlavě jen v Lidlu, ale zakázala jsem si je. Ráda bych věřila tomu, že už nastupuje účinek AD.

   • Amarellka3 napsal:

    Ahoj Klárko,
    v jaké máš třídě syna? To jste mohli dát vědět, mohla jsem ti poslat nějaký materiál z učebnice mikrobiologie o salmonele. Ale dnes je už asi vše na netu. Jsi dobrá, že jsi byla běhat, u vás nesněžilo? A to jsi u vašich byla na masáži? Jaké to bylo? To jsi dnes měla super akční den, to je skvělé. Jak dlouho že bereš ta AD? Tak je možné, že už najíždí.
    Já teď popíjím mučenkový čaj s medem a doufám, že to zítra bude lepší. Tak hezký večer.

    • Klára napsal:

     Amarellko syn je v šesté, našla jsem něco na netu přesně jak píšeš. A vytisknu nějaké obrázky, chce vajíčka a šunku ☺️. Každopádně děkuji!
     Nasněžilo tady taky a místy dost, běžela jsem relativně pomalu a opatrně. Dva roky zpět jsem si na Štědrý den vyhodila loket, uklouzla jsem na ledu..tak si teď dávám pozor. Běhám skoro denně, je to taková závislost. Taky čas sama pro sebe, tříbím si myšlenky a tak ..
     AD mám tři týdny a den plná dávka, tak třeba ty vedlejší účinky už odeznívají. Na masáž chodím u našich za Brnem, je to známá a vyjde mi vstříc, že mně dá termín i o víkendu, což je super. Zas mně napravila krční páteř, ale musím cvičit a udržovat to, aby krk nezatuhl.

     • Amarellka3 napsal:

      Klárko,
      tak to jsi hodná, že s tím synovi pomáháš.
      To je dobře, že jsi běžela opatrně, tady v Praze právě taky sněžilo, tak to bych se nevykopala, i když taky chci začít běhat. To je dobrá závislost, já takhle chodila každý den běhat v roce 2008/9. Teď jsem zas rok a půl chodila 6-krát týdně do fitka, jenomže poslední půl rok mám šílené svalové slabosti a cvičení jsem musela hodně omezit, až už jsem skoro měsíc nebyla vůbec a jsem z toho zoufalá.
      Tak 3 týdny na AD ještě není tolik, natož, když plnou dávku máš teprve den, ale tak třeba si na to alespoň tělo už zvyká a bude lépe. Moc bych ti to přála, držím palce a klidnou noc.

    • Klára napsal:

     Ne ne, špatně jsem to asi napsala, plnou dávku mám už tři týdny plus jeden den. Téměř hned od začátku jsem měla brát celou tabletku. Jen pár dní jsem si je půlila.
     K té škole, to je věc která mě vyčerpává, stalo a stojí mě to nervy, bohužel on s tím potřebuje pomoct. Neví jak se učit, jak má ADHD tak je neposedný, roztěkaný…
     Amarellko ten pohyb by ti určitě pomohl. Zkusila bych nejprve chůzi, pomaličku navyšovat, aby si svaly zvykaly. Nejlépe les, příroda. Nemáš kolem bydliště, nebo jsi v centru Prahy?

     • Amarellka3 napsal:

      Ahoj Klárko,
      aha, tak to jsme možná špatně pochopila a co že bereš za AD a jakou dávku nyní?
      Aha, tak to mě mrzí, že má syn ADHD, to chápu, že tě to vyčerpává. A chodíš s ním někam k psychologovi, nebo to nějak zvládáte?
      No já ten pohyb právě teď fakt nedám, mám šílené ty svalové slabosti a sotva lezu. V centru nebydlím, máme tu přímo u domu cyklostezku, kam jsem chodila běhat, ale teď prostě nemůžu.

    • Klára napsal:

     Beru Itakem 10 mg, netuším jak moc je to silné AD… Syn je asi hyperaktivní po mně, taky jak Jarda neumím relaxovat, pořád něco dělám… K psych.nechodime, krom šikany nemá ve škole problém. Ve škole se chová dobře, doma je pak jak utržený z řetězu. Potřebuje pravidelný režim a dostatek pohybu, no dělám co můžu ☺️.
     Teď přes zimu je to blbý, ale až se rozjaří budeš mít třeba už svaly v pořádku a vyrazíš ven, třeba i na kolo -to je super, že máte cyklostezku hned u baráku. Sluníčko tě vytáhne ven a bude dobře, uvidíš!

     • Amarellka3 napsal:

      Ahoj Klárko,
      Itakem je escitalopram, může se ho normálně až 20 mg, takže tvoje dávka ještě není tak extra silná, ale spoustě lidí stačí a moc bych ti přála, aby i tobě. Já ho taky brala a taky těch 10 mg.
      No šikana mi přijde jako docela veliký problém, já ji zažívala 3 roky na základce a bylo to hrozné, dodnes z toho mám následky a právě trochu vyčítám našim, že to nějak neřešili, ale tak záleží, jak moc mu to vadí, nakolik umí děti odpálkovat…
      A chodí na nějaký sport, aby se vybil?
      Na kole nejezdím, to mě vůbec nebaví, ale až bude hezčí počasí, tak se snad dokopu jít běhat, já nejdřív ale nějak musím vyřešit ty svalové slabosti, musím si ještě nechat udělat odběry na Pompeho nemoc a když se nepotvrdí, tak to řešit na terapii, pokud to bude psychika.

    • Klára napsal:

     Amarellko ta šikana je naštěstí už vyřešena, táhlo se to skoro tři roky, a byl to hnus. Nejsem si jistá, zda tam nebyly nějaké vazby ředitel školy versus děcko šikanátor, resp.jeho rodič, protože ředitel reagoval zprvu dost vlažně. Ve finále sem pohrozila policí, zavolala externí poradce z nějakého centra, a gang byl rozprášen. Děcka dokážou být hrozně hnusný, v dnešní době extrémně, vyliskala bych je.
     Mě kolo taky nebaví ale jezdíme celkem pravidelně, hlavně kvůli děckám, aby měla pohyb. Syn chodí dvakrát týdně do parkouru, to je takový skákání, salta atd. Tam se hodně vyblbne.
     U nás dnes ani nebyla taková zima, byla sem venku dvakrát a nebylo to tak strašný. Dodělala sem cukroví, dolepila dva druhy a hotovo pro letošek. Ještě sem pekla ráno vánočku, ta se podařila. Ještě včera večer jsem pekla první vánočku a ráno letěla do koše, takže druhý kolo naštěstí už bylo úspěšnější.
     Co tvoje nachlazení? Kolem mě odpadají lidi jeden po druhým..

     • Amarellka3 napsal:

      Klárko,
      aha, tak to je dobře, že se to vyřešilo a že jste se v tom angažovali a pomohli synovi. Hnus to tedy je a zejména pro toho, kdo si to musí prožívat.
      Tak parkour ani neznám, ty jo salta? Tak to ke dobrý, to zní super, to už bych se na stará kolena bála, ale pro děcka to musí být fajn.
      Super, že jsi upekla vánočku a máš už i cukroví, my máme 8 druhů a ještě budeme dělat asi 3, ale už mě to vůbec nebaví.
      Nastydlá jsem pořád, ale zítra musím do práce (a budu ještě venku), tak snad to nějak ustojím, dnes celý den popíjím čajíky s medem a citrónem a jím mandarinky.
      Tak hezký večer.

  • Petr25 napsal:

   Ahoj Amarelko, tak to pořádně vylez, ať jsi v pohode 🙂 Ja sobotu prospal, mel jsem akci v pátek. Tak se něco vypilo, bylo mi zle, jeste ted se cítím divně. Vždycky vim ze to k pp není dobré, ale stejně si dam, no a pak trpím. Tak doufam ze se mi to co nejdříve srovna. Myslim na Vas, at je dobře.

   • Amarellka3 napsal:

    Ahoj Péťo,
    jsem ráda, že se ozýváš. Tak to je fajn, že jsi byl na akci, i když s tím alkoholem bych byla opatrná, když víš, že ti nedělá dobře, ale chápu, že člověk se nechá strhnout ostatními a že na to má chuť. Tak ať je ti co nejdříve zas lépe.

    • Petr25 napsal:

     Amarelko, přesně jak říkáš,i kdyz to vim, stejně do mě všichni kecali, at si dam. Vis z ceho mam strach tedka? Nebo obavy? Z embolii , trombóz apd.. takove ty nepředvídatelné veci :-/ a jeste když jsou tak života ohrožující. 🙁

     • Amarellka3 napsal:

      Péťo,
      no ono je to těžké odolat, ale já se vždycky na něco vymluvím, nebo prostě řeknu, že jsem abstinent, protože ty stavy, co já mám po alkoholu, bych už fakt zažít nechtěla a nestojí mi to za to, ani kdyby mě přemlouval já nevím kdo. Trombózy neboj, ta jen tak nevznikne, pohybu máš určitě dost, po operaci ani úrazu nejsi, antikoncepci nebereš :-), tak není důvod. A embolie vzniká z trombózy, takže nemáš tu a tím pádem ani embolku. Hezký večer.

  • Carmen napsal:

   Amarelko malou jsme měli když mi bylo 41 a za měsíc mi bylo 42….Ale mám kamarádku ta měla 3dite ve 45 a 4 dítě v 46 přirozené.i že skupinky z emimino tam je hodně příkladů kdy přirozené otehotnela v 45 letech.ale i dost jdou do darovanych buď vajíček nebo embrya.ale to je drahé…Za měsíc mi bude45…kolik je tobě?

   • Amarellka3 napsal:

    Fakt? Tak to je pro mě snad dobrá zpráva, mně je 33 let a právě mám strach, že děti nikdy mít nebudu. Já vím, že to jde i ve vyšším věku, ale já bych chtěla přirozeně, na návštěvy těch různých drahých klinik nemám peníze a ani nevím, jestli bych to takto chtěla. A jak se dnes máš?

 6. Matthewnal napsal:

  Get $100 – $600 A Day: http://goto.iamaws.com/35000perweek22543

 7. Vsezaikssib napsal:

  Если вы приняли решение получить быстрый займ, вам надо определиться с компанией, где лучше взять займ онлайн. Сегодня не все МФО предоставляют быстрые займы. Если вы стремитесь получить мгновенные займы, вам нужно просмотреть каталог компаний, которые предоставляют займы на хороших условиях.

  На все-займы-тут.рф размещен перечень компаний, которые выдают мгновенные займы клиентам. На ресурсе можно найти разные организации, прочитать отклики и определиться с параметрами займа. Много компаний предоставляют средства на нормальных условиях. Получить займ можно в наши дни с паспортом.

  Для того, чтобы клиент мог получить микрозайм на карту нужно выбрать компанию, изучить параметры займа. Каждый человек попадал в ситуацию, когда средства нужны безумно срочно. Сестры не всегда могут помочь в финансовом плане. По этой причине нужно изучить шанс взять онлайн займ на карту.

  Если вы стремитесь оформить себе онлайн кредит на карту без отказа , вам надо выбрать условия. Если вы честный заемщик, финансы будут переведены вам в сжатые сроки. Получить средства реально в рублях на определенный срок. Надо выделить, что сервис гарантирует полную конфиденциальность. На ресурсе собраны МФО, которые всегда идут клиентам навстречу. Новые люди также не будут ощущать какого-то дискомфорта. Лояльные условия кредитования также существуют для многих клиентов.

  У вас есть вероятность получить микрозаймы быстрее, чем это проходит в банках. Вам не нужно собирать справки. Быстрые займы – универсальный выход, если вам срочно нужны деньги. Для получения денег необходимо заполнить анкету на портале МФО. С вами в сжатые сроки свяжется менеджер и обсудит все детали.

  Если вы не уверены, где вы можете изучить список лучших МФО, можете смело просмотреть его на сайте. Лучшие микрофинансовые организации есть на сайте. У всех МФО есть техническая поддержка. Получить займ вы можете на банковскую карту любого банка. Вы можете также получить деньги за 15 минут без лишних вопросов от банковских менеджеров.

  Затем, как ваша заявка будет одобрена, вы получите подтверждение. Больше чем 90% заявок получают одобрение. Оформить займ вы можете даже через планшет. Для этого нужно иметь выход в сеть. Также вам нужен будет паспорт и банковская карта, куда вы будете принимать деньги.

 8. Tracyexeld napsal:

  Invest $ 1000 and get $ 15000 every month: http://jnl.io/5000perweek86725

 9. Ivča napsal:

  Co hypoglykemie? Může být spouštěčem panického záchvatu? Dneska mi bylo zase blbě (třes, návaly, rychlý tep, bušení srdce). Narvala jsem do sebe oslazený čaj a do půl hodiny úplně v pohodě. Cukr v krvi nalačno mám v pořádku.

  • Amarellka3 napsal:

   Ivčo,
   může to být tím, přesně takhle jsem to měla taky, já to úplně cítila, že potřebuji sladké. Cukr v krvi na lačno mám normálně také ok, naposledy jsem měla 4,5. A ten třes pro to i docela svědčí. Já dnes psychiatričce říkala, že mívám úzkosti, že se celá klepu a ona říkala, jestli to není z hypošky (u mě tedy teď ne, protože jím pořád, ale v roce 2012 jsem to měla takhle propojené). Chce to jíst pravidelně.

   • Ivča napsal:

    Amarelko, snažím se jíst pravidelně, ale ta zas… PPP tam pořád ve mně někde je. Budu muset přidat. Teď navíc jak nespím, tak je to o to horší. Přemýšlím nad tím Prothiadenem, jestli se nějak nebude tlouct s tím Sertralinem. Nerada bych si prohlubovala úzkost ještě víc než je nutné.

    • Amarellka3 napsal:

     Ivčo,
     já myslím, že Prothiaden se spolu se Sertralinem může, znám lidi, kteří berou SSRI AD a Prothiaden a pokud ti to takto Dr. předepsal, tak bych se nebála. Hlavní je se vyspat. Já teď nespala 3 týdny skoro vůbec, až poslední dva dny zas najednou spím. Já to mám v takových cyklech – buďto nadměrná spavost, nebo úporná nespavost, kdy nespím ani např. po Tisercinu, což už je fakt dryják v kombinaci s Buronilem a Chlorprothixenem. A myslím, že Prothiaden by neměl tolik úzkost zhoršovat, jako např. při nasazení SSRI AD. Tak uvidíš, držím palce.

 10. 73Klara napsal:

  Amarellko a jak je tobě? Už spíš líp?

  • Amarellka3 napsal:

   Ahoj Klárko,
   dnes jsem poprvé po 3 týdnech usnula o půlnoci už a spala jsem do dvanácti, tak jsem ráda. Snad se ta nespavost zas překonala. Dnes jsem byla u psychiatričky, domluvily jsme se, že v pondělí půjdu do práce na 4 dny. Ale musely jsme vysadit Prosulpin, který mi zabral na paranoidní myšlenky, protože se mi po něm začalo tvořit mléko, tak jsem zvědavá, co bude dál. Dr. říkala, že má ještě jednu pacientku, která má tak takhle období nespavosti a nic jí na to nepomáhá, jako mně, prostě se to musí nějak překonat. Tak doufám, že teď zas budu spát.
   A jak se daří tobě? Hezký večer.

   • Klára napsal:

    Amarellko to je skvělé s tím spánkem, snad jsi to překonala a vyspíš se teď pořád. A taky dobře, že půjdeš do práce a mezi lidi. Přijdeš na jiné myšlenky!
    Já mám pořád takový tlaky v hlavě, nos nebo uši. Jakoby jak u zánětu dutin, ale pochopitelně dutiny to nejsou. Včera sme měli mít vánoční večírek v práci, obě dečka viróza, takže jsem nešla nikam. Byla sem ušetřena vysvětlování, proč nemůžu pít alkohol. Byli sme u Dr pro pamycon, trochu jsem byla nervózní, ale dobrý. Prakticky denně jsem v obchodě, všude mraky lidí, až na tu “tupou” hlavu to zvladam. Snad mám nejhorší za sebou. V pondělí mám kontrolu u psychiatričky.

    • Amarellka3 napsal:

     Ahoj Klárko,
     to jsem ráda, že se nevyhýbáš obchodům a že to celkem zvládáš. Já měla tlaky v hlavě 7 let a zmizely až po AD. A nemůže na tebe něco lézt, když mají i děcka virózu? Já s tím alkoholem říkám, že beru ATB, když nechci nic vysvětlovat. Tak držím v pondělí palce na kontrolu u Dr., dej pak vědět.

 11. Karla napsal:

  Přeju všem hezký předvánoční víkend !!! Karla.Já už asi péct nebudu,mám přes 200 vanilkových rohlíčků a asi 120 ks lineckého,o víkendu ještě kokosky…

  • Amarellka3 napsal:

   Ahoj Karli,
   ty jo, ty to máš takhle spočítané? My máme lineckého skoro 5 plechů a pak ještě 5 dalších druhů a ještě budeme dělat 4 další. Tobě také hezký předvánoční víkend.

   • Karla napsal:

    Amarellko,to já to počítám až když to dávám do krabice,jinak ne…Takže také pečeš ?

    • Amarellka3 napsal:

     Aha, ale stejně, já to nikdy nepočítám. No pečeme s mamkou a ségrou, já spíš jen vykrajuji, krájím (př. sušené ovoce do marokánek)… Troubu pak hlídá mamka, já to s ní moc neumím :-(. A co jinak dnes děláš?

 12. Anonym napsal:

  Ahoj všichni, tak A.D asentru beru již měsíc. Trosku malé zlepšení je. Začal jsem ji brát jelikož mě bylo pořad zle od žaludku a knedlík v krku. Od ty doby co jsem zval brát Asentru jsem psychicky na tom o něco lépe. Ale fyzicky je mi pořad hrozné. Byl jsem u doktora protože jsem si našel ze by moje příčiny mohly způsobovat reflux jícnu . Byl jsem tedy na rentgenu kde jsem polykal uějakou látku a oni to fotili. Prý je všechno absolutně v pořádku. Hadičku do krku jsem bohužel nevydržel myslel.jsem že se udusim. Dostal se tak do poloviny a říkal že tam to bylo čisté. Stale mám ale problém tě mě bolí občas na hrudi. Neskutečně mám sucho v puse a hrtanu. Je mi pořád devné od žaludku. Porsd mě pálí i v puse někdy po celým těle. Hrozně se bojím že je to něco vážného a já už před sebou nemám život. Je mi 23. Kompletní vyšetření krve ledviny, jatra, cukr, crp, a krevní obraz v pořádku. EKG v pořádku. Prý mám 2 cepy prave mandli chronický ale doktor říkal že to nic není. Prý mám somatizacni poruchu a do ooho občas úzkosti. Prosin můžetbýt od psychiky způsobeno žaludek na vodě, neustálý pocit knedliku v krku, pálení hrdla a v puse. Připadá mi že me pálí i v nose!!! Hlavne obrovský sucho v ústech až se mi lepí jazyk. A neskutečný pocení! Porsd se potim a jsem.nervozni mám hroznej strach a pořád klepu nohou. Opravdu se bojím že je tocoěco vážného. Něco s tím jicnem nebo hrtanem protože tsm mě to porsd bolí a pálí. Děkuji

  • Lenka859 napsal:

   Ahoj, teď zrovna trpím úplně tím stejným. Pálení v krku, nevolnost, bolest břicha asi 14 dní. Permanetní nervozita, pořád si musím s něčím hrát. Ztuhlá krční páteř, vyděšený výraz. Křeče v nohách…a spousta dalšího. Chodíš k psychologovi příp psychiatrovi? Já chodím zatím jen k psycholožce, doufám, že mi pomůže, tyhle stavy panického strachu nějak zvládat.

   • anonymní napsal:

    Ahoj, nechodím pouze obvodak mi predepsal antidepresiva. Myslíš že takové příznaky může způsobit psychika?

  • anonymní napsal:

   Často mi i připadá že už mám zuzenej celej ten hrtan že se nemuzu porad zhluboka nadechnout. Též mám průjem spíš potřebu pořád chodit na záchod ale nic ze mě skoro nejde.

   • Lenka859 napsal:

    Mě napsala AD taky obvodní lékařka, ale na radu psycholožky se objednám k psychiatrovi. Lépe trefí, jaké AD a na jaké příznaky ti sednou. A ano, může to být psychika. Sama jsem ještě do nedávna nevěřila co všechno dokáže.

  • Amarellka3 napsal:

   Ahoj Anonyme,
   já bych na tvém místě zašla k psychiatrovi a začala docházet na terapie. To, co popisuješ, může být klidně všechno od psychiky + třeba to sucho v puse, nebo pocení jako NÚ od AD. Jinak ty tvoje příznaky, pokud ti nikde nic nenašli, opravdu vypadají na některou ze somatoformních poruch. Psychika fakt udělá vše. Já mám zas šílené svalové slabosti a do toho nemůžu 10 let čůrat a musím se cévkovat a je to taky z psychiky. Mám to jako somatoformní vegetativní dysfunkci. Tak ti moc držím palce a neváhej s tím objednáním k psychiatrovi a psychoterapeutovi.

   • Jarda napsal:

    Je to fakt hrozná diagnoza!!! Dva dny skoro sqěle, včera jsem přežil i večerní zápas v Edenu bez Lexaurinu, sice jsem ho měl v kapse, ale nevzal si ho. Točila se mně hlava a měl co dělat při chůzi, ale jinak jsem to zvládl, i cestu autem. Dnes zase slabost, návaly …. Ach jo! Za hodinu mám jít do kina, tak jsem na to zvědavej.

    • Amarellka3 napsal:

     Ahoj Jardo,
     tak to gratuluji, že jsi to zvládl na zápase v Edenu, to je slušná expozice a ještě bez Lexaurinu. A na co jdete do kina? Hezky si to užij a PP ať zůstane někde na mrazu venku. Držím palce.

 13. Jarmila napsal:

  Ahoj všichni.
  Chci se podělit o zkušenost s užíváním pilulky dobré nálady = allegra COMFORT….asi před 2 měsíci jsem si zakoupila
  tento výživový doplněk stravy s obsahem 200 mg I-trytofanu a 2,5 mg vitamínu B6. Užívala jsem ho nejprve podle návodu 1 pilulku večer na lačno po dobu jednoho měsíce. V příbalovém letáčku je psáno pokuď nedojde po měsíci ke zlepšení stavu tak potom užívat i ráno.
  Takže už dva měsíce se láduji těmito pilulkami a nepociťuji žádnou úlevu co se týká PP. Má to být přírodní
  AD který přispívá k normální psychické činnosti a ke snížení míry únavy a vyčerpání.
  Takže jsem se nechala napálit..při tom to není levná záležitost.. Máte někdo zkušenosti s těmito a nebo s podobnými pilulkami?

  • Klik napsal:

   Co mám vyzkoušené tak třezalka tečkovaná v tabletach z lékarny, to jsem užival když byla krize, stejně mě to dohnalo do kosmonos, taky jsem se chtěl sám vyléčit a vyhnout se psychologum a psychiatrum (chtěl jsem skočit pod vlak už jsem toho měl plný zuby)

  • Lenka859 napsal:

   Já jsem zkoušela B12 v tabletách, pak různé bylinné kapky a nic, ještě uvažuji na konopným olejem, ten je prý dobrý, na zklidnění.

   • Klik napsal:

    Hodně mladých lidí to řeší Marihuanou a alkoholem. jinak by se navýšili sebevraždy, málokdo to chce řešit s “cvokařem”

 14. OscarTum napsal:

  Invest $ 1000 and get $ 15000 every month: http://goto.iamaws.com/5000perweek66953

 15. Lenka859 napsal:

  Ahoj, stává se Vám někdy, že Vás bolí jakoby celý "vnitřek"? Mám takový pocit už asi týden + jsem začala mívat křeče v lýtkách, ne moc, ale často. Jsem z toho zase celá úzkostná. Navíc mám dostat MS, možná to souvisí 🙁

 16. Amarellka3 napsal:

  Ahoj Carmen,
  jak se ti daří?

  • Carmen napsal:

   Ahoj Amarelko celkem to ujde migrena ustala ale toceni hlavy ještě .občas už málo strachy takový menší v autě v obchode občas ale ne tak silne jako ten minulý týden spíše lehčí ale bojím se kdy mě to prepadne no….o víkendu má mala oslavu..Tak tu bude rušno ale letos poprvé kašlu vyvaret pro celou…rodinu nemám energii rozhodla jsem se že budu trochu sobec

   • Amarellka3 napsal:

    Ahoj Carmen,
    to jsem ráda, že je ti trochu lépe, byla jsi u té fyzioterapeutky, nebo je stále nemocná? Na to vaření se určitě vykašli, vždyť je nemusíš zvát na oběd, ne? Stačí třeba na sváču a koupit nějaké ovoce… A kolik bude malé? Tak se moc opatruj a ať tu oslavu zvládneš.

    • carmen napsal:

     Ahoj Amarel tak fyzio je stále nemocná ,ale do vánoc říkala že mě vezme oslavu jsem zvládla v pohodě už jsou všichni pryč jsem k.o unavená,ale už je klid a hlavně tichooooo.Zítra se vrhneme na slepování cukroví .měla jsem objednane chlebíčky dort tak všechno v poho bez stresu.mala byla nadšená je to šílené už má 3 letí hrozně rychle až je mi smutno….modlím se každy den at ty strachy jdou pryč úplně a můžu zase fungovat jen ten escitalopram mi trochu bere emoce ….ale to mi dělal i předtím. A co ty jak se daří..?

     • Amarellka3 napsal:

      Ahoj Carmen,
      tak to jsem ráda, že jsi zvládla oslavu 🙂 Je dobře, že ses nepachtila s vařením, ale že jste vše objednali. A kolik vás na oslavě bylo? Malé byly 3 roky? No AD někdy mohou potlačovat emoce, ale třeba já to ani tolik nemám potlačené, třeba to ještě přejde a zas někdy je lepší být flegmouš, než se potýkat s nepříjemnými stavy.
      Já jsem nachcípaná, ale v pondělí potřebuji do práce, tak snad se z toho vyspím. Konečně se mi nespavost zas přehoupla ve spavost, takže celý den polehávám a to jsem spala do 12 hodin. Nechápu, že nikdy za posledních několik let nemůžu spát normálně např. 8 hodin.
      Tak se opatruj a hezký večer.

     • carmen napsal:

      Ahoj Amarel malá bude mít 3 příští týden,ale slavime dřív kvůli vánocum…je to naše zlato páč jsme ji měli na stará kolena….dřív se nedařilo . oslava super v klidu . mala spokojená já dnes vyspávala do 11,30 hrůza byla jsem k.o ale přičítám i tomu mému stresu hodně mě to vykolejilo a to mám za to….dnes navečer jsem potřebovala do Alberta cca 5 km a cesta hnus tma a ve mě se začal dělat pocit jako na té dálnici né tak silny ….vyčetla jsem že to je naučené chováni ten pocit strachu ….prostě mě to štve chtěla bych byt v pohodě mít svůj život opět pod kontrolou a ne se strachovat jak dojedu domu ..co když bude tma co když co když….je vůbec možné se vyléčit ? co tu čtu tak mi přijde že asi ne? nebo je tu někdo kdo se vyléčil nezobe AD a je bez úzkosti….je naděje??? ach jo zase fnukám no….

     • Amarellka3 napsal:

      Ahoj Carmen,
      můžu se jen zeptat, v kolika jste malou měli? Já si právě říkám, jestli vůbec budu mít někdy dítě, že leda dost pozdě, tak mě tak zajímá, v kolika se to ještě nějak dá.
      Já myslím, že je dobře, že ses vyspala, já taky dnes vstávala v 11:30 a to jsem včera nic moc nedělala.
      Jinak už jsem ti tu psala, že je určitě možné se z toho dostat, zvlášť, pokud se to podchytí včas. Naděje určitě je, já sem chodím 10 let a není tu nikdo z původních lidí a předpokládám, že většina z těch tisíců panikářů, které jsem tady potkala, je na tom lépe. Pak i co znám lidi ze stacíků, nemocnic… tak ti s PP se z toho většinou dostali, nebo mají občas úzkost, ale umí s ní pracovat. Chodíš sem krátce a narazila jsi tu na lidi, kteří teprve s AD většinou začínají, zkus si třeba přečíst starou diskuzi, kdybys měla chvíli a uvidíš, že nikdo z nich tu už není. Jasně, někomu to nemuselo dělat dobře to tady číst, ale určitě je hooodně těch, kteří už jsou v pohodě. Držím moc palce.

 17. Ivča napsal:

  Ahoj všichni. Tak nevím. Beru AD od soboty. Chvilku je mi fajn a chvilkama bych lezla po stropě úzkostí. Zítra mám navyšovat dávku z půlky na celý prášek a mám z toho hrůzu. Včerejší noc jsem spala tak hodinku a vůbec nejsem unavená, spíš jak na pérkách. Potřebovala bych to už mít stabilizovaný. Asi si budu muset vzít n÷co na spaní.

  • Amarellka3 napsal:

   Ivčo,
   to bereš chvilinku, to ještě účinek fakt nemůže být znát. Pokud máš dočasně něco na spaní, tak si to klidně vezmi, ať se vyspíš. Já taky blbě spím, ale už mi vůbec nic nezabírá, tak to prostě musím nějak překonat, to období nespavosti. A toho navyšování se neboj, nejhorší je nasazování, to už jsi zvládla. Jakou jsi brala dávku? Ten sertralin? Držím moc palce.

   • Ivča napsal:

    Amarelko, beru Sertralin, dnes jdu z 25 na 50 mg. Mám fakt chvíle úzkosti, tak se bojím,.aby se to nezhoršovalo. Včera jsem sice usnula, ale dnes jsem od 3.35 vzhůru a nejde to dál. Mám ten Prothiaden, ale bojím se, aby mi to tu úzkost spíš neprohloubilo.

    • Amarellka3 napsal:

     Ivčo,
     tak to jsi začínala na pidi dávce (což je dobře) a těch 50 mg se bát nemusíš. Já brala sertralin 300 mg denně a NÚ jsem žádné neměla. A ty máš ten Atarax, viď? On totiž taky může tlumit, já jeden čas brala na spaní 2 Ataraxy s Rivotrilem a Lerivonem, tak třeba ho můžeš někdy na noc vyzkoušet, třeba by ses vyspala, ale to konzultuj s Dr., mě to jen tak napadlo, že s tím mám zkušenost na spaní. Ať je ti brzy lépe.

  • Lucie napsal:

   Ahoj, ja zacinala sertralinem na 25 mg, po tydnu zvysovala na 50 a zadna hruza se nekonala, neboj se navyseni 😉 a mi zabralo nakonec 75 a az po mesici a pul..a taky jsem ze zacatku vubec nemohla spat, telo bylo unavene, ale mozek nechtel vypnout, ale pak to preslo. .a beru jej celou dobu rano a i tak jsem nemohla spat..jako berlicku jsem mela neurol.

   • Ivča napsal:

    Lucie, děkuju za uklidnění. Mám stavy, kdy jsem fakt nervózní jak blázen. Musím se vždycky někam uklidit. Je dobrý vědět, že to pomine.

  • 73Klara napsal:

   Ivčo, ty bereš ty AD poprvé? Já ano, tak nemám žádnou předchozí zkušenost a čerpám rady tady…Já jsem na plné dávce AD dnešním dnem přesně tři týdny. Minulej týden mi přišlo, že už je to celkem ok, ale tento týden stavy motání hlavy, brnění v nohách, takový divný tlak střídavě kolem nosu nebo kolem uší – nemáte to někdo taky? Úzkosti ne, jen to motání a uši/nos/nohy. V úterý jsem si musela vzít Lexaurin, abych se s tím tak netrápila. Nechci tě tím strašit, ale týden je fakt krátká doba. Já se jen děším toho, co když to neodezní vůbec. Takhle mi vlastně bylo i předtím, než jsem AD začla brát…

   • Ivča napsal:

    Klaro, klasická AD beru poprvé, kdysi dávno jsem brala jen anxiolytika (Neurol). Taky mám furt tlaky v hlavě a uších, tak mi to vlastně začalo. Krevní tlak mám v pořádku, spíš nižší. Při panické atace se mi zvedne tlak i tep. Taky se děsím toho, že už to takhle bude furt 🙁

    • 73Klara napsal:

     Aha, tak to jsem ráda, že nejsem sama, kdo má tlaky 🙂 zní to blbě vím, ale je to svým způsobem uklidňující, že nás je víc takovejch. Taky mám krevní tlak dobrej…
     Já doufám, že to všechno odezní a bude to dobrý. Jsem smířená s tím, že třeba AD budu brát do konce života – já, takovej odpůrce prášků a jakékoliv chemie.

     • Ivča napsal:

      Klarko, určitě to bude dobrý, jen asi ne hned. Taky jsem odpůrce léků, mám hrůzu z vedlejších účinků.
      Ještě mě napadlo, jestli ti tohle nemůže dělat páteř. Já mám zkušenost, že při dlouhodobém sezení se mi to zhoršuje (mám špatnou krční páteř).

     • 73Klara napsal:

      Jj, mám to i částečně od krční páteře. Zítra jdu ke známé na masáž (ne klasickou, takovou spíš fyzio). Celodenní sezení v práci je rozhodně špatný. Po tom srpnovým kolapsu jsem byla zvyklá v průběhu pracovní doby vstát a zacvičit si, protáhnout páteř. Teď to flinkám, měla bych zase začít. Výsledky z neurogie jsem měla negativní.

     • klabe napsal:

      Holky, bude to dobrý (i kdyby vám měli měnit AD), chce to jen čas. Já nasazuju AD podruhé ( a poprvé mi zabraly, dokonce jsem pak porodila třetího syna a tři roky byla bez AD) a taky občas mám motání hlavy (pro úzkosti je typická "zatvrdlá krční páteř", navíc úzkosti k blokování krční páteře výrazně přispívají) a pocit, že určitě teď zkolabuju, i citím extrasystoly a pak mě polije vlna tepla (protože mě ta extrasystola vyleká a tělo začne reagovat), ale to všechno pomine, jakmile nastoupí ta správná hladina léku + účinek psychoterapií + u mě i změna životního stylu. Zase budeme životem poletovat jako motýlci, jen to chvíli potrvá a možná někdy přijdou chvíle, kdy nám "ztěžknou křídla". To prostě dáme. 🙂

     • 73Klara napsal:

      Klabe díky, krásně jsi to napsala 🙂

 18. Andrewunres napsal:

  Hot and juicy women in your city want sex: http://valeriemace.co.uk/realdatingsexinyourcity20674

 19. Mauricehieds napsal:

  Fuck tonight juicy woman in your town: http://www.lookweb.it/realdatingsexinyourcity57748

 20. Thank you a lot for sharing this with all of us you really recognise what you are speaking about!
  Bookmarked. Kindly additionally seek advice from my site =).
  We may have a hyperlink alternate agreement between us

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *